Kontakt z konsuktantem 0625010101 Ewa Małgorzata
Travel Kalisz

Turcja - Marmaris 2016

W ostatnim czasie dużo się mówiło o Turcji, o sprawie bezpieczeństwa, o przemianach jakie tam zaistniały. Wielu Klientów zrezygnowało z wypoczynku w tym pięknym kraju z wielu względów. Ja jednak, postanowiłam spędzić swój  własny urlop w urokliwym Marmaris i sprawdzić na własnej skórze jak jest i czy jest bezpiecznie. Było spokojnie a czas upływał przyjemnie w wakacyjnej atmosferze. 

Na własny urlop wybrałam przepięknie położony, nowy hotel Sentido Orka Lotus  5*. Obiekt usytuowany jest w spokojnym miejsu niedaleko niewielkiego miasta Icmeler, około 6 km od tętniącego, imprezowego Marmaris. Pobyt  pod koniec września okazał się bardzo ciepły, temperatury sięgały  30-32C, tak więc idealna pogoda. Miałam okazję być w Turcji trzeci raz i tak jak poprzednio i tym razem wróciłam bardzo zadowolona z pobytu w tym przepieknym kraju.

Hotelowy Blue Bar z fantastycznym widokiem na zatokę.

 

Hotel Sentido Orka Lotus 5*

Zatoka Icmeler

Oczywiście podczas pobytu wybraliśmy się na wycieczkę fakultatywną. Był to rejs po rzece Dalyan z odpoczynkiem na przepieknej plaży Iztuzu.

Port w Marmaris - stad wypływają łodzie i stateczki na wycieczki po rzece Dalyan, plażę żłówi Iztuzu, oraz w inne urokliwe miejsca.

Podczas wycieczki po rzece Dalyan, przepływamy koło Kaunos, niesamowitych skalnych grobowców licyjskich, w których byli chowani ówcześni władcy.

 

Plaża Iztuzu 

Będąc wieczorem na Starym Mieście w Marmaris, polecamy świetny bar, położony w okolicy zamku . Stąd roztacza się fantastyczny widok na różne strony kurortu.

Widok na zatokę Marmaris z Castle Baru. Polecamy to niesamowite miejsce, prowadzone przez przesympatyczną rodzinę turecką.

Stare Miasto w Marmaris.